Outsourcing zarządzania archiwami i cyfrowym obiegiem dokumentów

Sekwencja oferuje swoim klientom outsourcing w zakresie zarządzania archiwami oraz cyfrowym obiegiem dokumentów. Działania mogą być jednorazowe jak i wykonywane w sposób ciągły a także systematyczny w celu utrzymania i rozwoju organizacji.

Zarządzanie archiwami a także cyfrowym obiegiem dokumentów

Wiele firm produkuje, przetwarza, zarządza dużą ilością materiałów drukowanych i cyfrowych, a także otrzymuje dużą ilość korespondencji. Ważne jest aby odpowiednie dokumenty trafiały do odpowiednich osób w strukturze przedsiębiorstwa.

Sekwencja wyszła naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje im outsourcing zarządzania archiwami a także cyfrowym obiegiem dokumentów. Dla klienta bardzo komfortowe jest skorzystanie z gotowych rozwiązań oferowanych przez Sekwencje. Nasz zespół specjalistów przetwarza i zarządza dokumentami a także korespondencją, przy użyciu autorskich rozwiązań oraz narzędzi. Dzięki temu klient nie musi inwestować we własną infrastrukturę. Dzięki outsourcingowi wskazanych procesów klient może zaoszczędzić wiele związanych z tym kosztów, a także uniknąć ryzyka zagubienia.

Zarządzanie i administracja

Sekwencja w zakresie zarządzania i administracji proponuje swoim klientom outsourcing w zakresie m.in.

  • IOD – realizacji zadań inspektora ochrony danych osobowych;
  • Utrzymanie systemów zarządzania;
  • Planowanie audytów wewnętrznych;
  • Poszukiwanie dostawców;
  • Prowadzenie badań wśród klientów;
  • Opracowanie dokumentów;
  • Szkolenia wewnętrzne dla kadry.

Wyszukiwarka dotacji sekwencja.eu

Nasi specjaliści stworzyli dla klienta kompleksową wyszukiwarkę dotacji. Narzędzie jest bardzo intuicyjne w użytkowaniu oraz pokazuje odbiorcy aktualne możliwości dotacyjne. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu klienci mają możliwość być na bieżąco z konkursami, dzięki którym można uzyskać wsparcie finansowe od Unii Europejskiej. Sekwencja kompleksowo zajmuje się również pozyskaniem dotacji .

Kompleksowe pozyskiwanie dotacji

Nasi specjaliści opracowali własną metodykę pracy, która opiera się na skutecznym rozumieniu klienta. Jej wynikiem jest szybka i efektywna komunikacja pomiędzy stronami, która przekłada się na długotrwałą współpracę. Wierzymy, że współpraca, oparta na zaufaniu jest gwarantem sukcesu w procesie pozyskiwania dotacji unijnych. Dotacje unijne pozyskujemy w sposób kompleksowy, od weryfikacji pomysłu klienta po końcowe przygotowanie do kontroli ze strony instytucji.

Adres email

info@sekwencja.com

Telefon

+48 22 173 50 00

Adres

Al. Jerozolimskie 51/9
00-697 Warszawa