Od pomysłu do aplikacji!

Kompleksowo zajmiemy się Twoją firmą pod kątem obsługi IT. Nasze usługi obejmują także budowanie aplikacji biznesowych. Pozwala to na realizacje innowacyjnych pomysłów nawet osobom, które nie są związane z programowaniem. Nasz zespół zapewnia beckend każdego rodzaju aplikacji oraz wsparcie przy tworzeniu interfejsu. Wyróżniamy się podejściem do programowania a także stosowaną technologią, która umożliwia sprawne i mniej kosztowne budowanie aplikacji.

Usługi dla startupowców

Nasza oferta jest stworzona dla nowych firm, które nie zatrudniają w swoich strukturach osób zajmujących się IT. Tworzymy również dla startupów aplikacje biznesowe ograniczając koszty i ryzyko niepowodzenia. Zapewniamy infrastrukturę serwerową jak również pomoc programistów. Korzystanie z zaprojektowanego przez twórców data center pozwala zaoszczędzić czas potrzebny do stworzenia aplikacji od podstaw. Nasze doświadczenie i wysokie wymagania jakie stawiamy sobie w pracy sprawiają, że start up nie musi już obawiać się najczęściej popełnianych przez nowicjuszy błędów.

Usługi dla przedsiębiorców

Oferta outsourcingu usług IT jest skierowana dla firm, które chcą szybciej, taniej oraz bezpieczniej wdrażać aplikacje dopasowane do potrzeb firmy. Przedsiębiorcy nie muszą już zatrudniać programistów budujących program od podstaw. Wspólny dla wielu aplikacji backend pozwoli znacznie ograniczyć koszty związane z opłaceniem programistów. Dzięki usługom outsourcingowym Sekwencji system będzie spełniał indywidualne wymagania przedsiębiorstwa i zwiększy efektywność zachodzących w nim procesów.

Usługi dla ekspertów branżowych

Sekwencja kieruje swoją ofertę dla wszystkich którzy chcą przekuć wiedzę w narzędzie wspierające pracę innych. Każda branża ma swoją specyfikę, zatem system informatyczny musi spełniać określone wymagania. Doświadczeni przedstawiciele poszczególnych obszarów biznesowych najlepiej orientują się, na jakie potrzeby powinna odpowiadać aplikacja, aby była efektywnie wykorzystywana w ich profesji.

Adres email

info@sekwencja.com

Telefon

+48 22 173 50 00

Adres

Al. Jerozolimskie 51/9
00-697 Warszawa